O kempu

Vítáme vás v rubrice jediného a prvního freestyle fotbalového kempu v ČR!

Jsme velice rádi, že vám jako první organizátoři v této republice můžeme nabídnout příležitost stát se účastníky freestyle fotbalového kempu Petra Karáska, který je u nás jediným svého druhu. Po prvním veleúspěšném turnusu, který se uskutečnil v březnu roku 2016 pořádáme pátý freestyle fotbalový kemp. Freestyle fotbalový kemp se uskuteční v Brnadýsi nad Labem v hotelu Sportcentrum, který je ideálním místem pro toto sportovní vyžití. V celém komplexu hotelu se nachází sportovní hala, tělocvična, regenerace se saunou, plavecký bazén a mnoho dalšího co zajisté nemůže v programu tohoto kempu chybět.

Celým průběhem kempu vás bude provázet nejúspěšnější česko-slovenský freestyle fotbalista, reprezentant na mezinárodních soutěžích, šestinásobný mistr České republiky a vítěz českého poháru Petr Karásek, známý jako Kari.

Tento freestyle fotbalový kemp úzce spolupracuje s fotbalovým kempem Marka Matějovského (www.marek-matejovsky.cz), kterého je hlavním manažerem pan Josef Matějovský, bratr Marka Matějovského a který je také spoluzakladatelem freestyle kempu.

S pozdravem,

Petr Karásek a realizační tým

Kemp je určený pro účasníky ve věkovém rozmězí 8 - 25 let (po konzultaci i mladší). Více informací naleznete v dalších podrubrikách freestyle kempu.

  • Termín kempu: 26. - 30.8.2020
  • Nástup na kemp: 26.8.2020 v 16:00 v hotelu Sportcentrum
  • Ukončení kempu: 30.8.2020 ve 13:00 v hotelu Sportcentrum

Cena kempu: 4 500,- Kč (v ceně je zahrnuto vše zmíněné v rubrice ,,Hotel Sportcentrum'' + pro každého přihlášeného tričko freestyle kempu s přezdívkou)

 

ANDREW HENDERSON (5x mistr světa) vás zve na FREESTYLE KEMP 2018

Prohlídka hotelu Sportcentrum v Brandýse nad Labem

POZVÁNKA NA FREESTYLE KEMP 2018

Freestyle fotbalový kemp - březen 2017 | Sestřih celého kempu

Freestyle fotbalový kemp - říjen 2016 | Sestřih celého průběhu


Avente - tvorba www stránek