Realizační tým

V průběhu celého freestyle fotbalového kempu se o všechny účastníky bude starat, jak po organizační stránce, tak po stránce trenérské tento realizační tým:

Petr Karásek ''Kari'' - manažer a hlavní trenér

Petr Karásek, známý jako Kari, je v současné době nejúspěšnějším freestyle fotbalistou na česko-slovenské scéně. Drží 6 titulů mistra České republiky. Účastní se i mimo jiné mezinárodních soutěží, kde na mistrovstvých Evropy a světa získává cenné body do světového ranking bodování. Kari má mnoholeté zkušenosti s trénováním prvků freestyle fotbalu (workshopy a vystoupení po celé České republice a v zahraničí, fotbalový kemp Marek Matějovský, kemp Lukáše Váchy a další) a povede tak freestyle kemp jako hlavní trenér.

Lucia Kevická - Trenérka

Lucia Kevická ze Slovenska patří momentálně mezi úplnou špičku dámského freestyle fotbalu! Lucka je mistryní světa za rok 2012 a mnohonásobnou vícemistryní světa a Evropy. Reprezentuje Slovensko na soutěžích po celém světě a je jednou z hráček z F3 World Tour. Mezi její úspěchy patří i vítězství a pódiová umístění na českých mužských soutěžích. Tato skvělá freestyle fotbalistka je samotným důkazem, že tento sport není jen pro muže.

Petr Zapletal ''Zaplik'' - Trenér

Petr Zapletal se freestyle fotbalu věnuje od roku 2013 a za tu dobu nasbíral mnoho zkušeností a také úspěchů. Vyhrál dva celorepublikové poháry v kategorii battle a jedno 1. místo v kategorii challenge na českém poháru 2015 v Brně. V roce 2015 také stanul na třetím místě na mistrovství světa v kategorii rookie battle.​ Petr je také zakladatelem freestyle fotbalovéhotýmu 3style crew, která se snaží o další rozšiřování freestyle fotbalu. Od malička také hrával fotbal kde dokonce v 16-ti letech začal pomáhat jako asistent trenéra u kategorie U10 a U11. V této kategorii působil 3 roky a dosáhl C licence trenéra fotbalu. V lednu roku 2015 Petr získal i licenci B.

Dušan Kuchařík ''Dudis'' - Trenér

Dušan Kuchařík, známý jako Dudis, je jedním z nejtalentovanějších freestyle fotbalistů v ČR této doby. Mezi jeho největší úspěchy patří například 2. místo v soutěži challenge na Českém poháru 2015 a 2. místo na Mistrovství světa 2015 v kategorii rookie battle. Freestyle fotbalu se věnuje 2 roky a za tuto krátkou dobu se dokázal probojovat i do top 8 na posledním mistrovství ČR. Mezi jeho nejoblíbenější odvětví freestyle fotbalu patří lowery (triky od pasu dolů). Dudis bude na freestyle fotbalovém kempu v roli trenéra.

Jana Karásková - Fotografka, kamera, vychovatelka

Velice důležetiou roli má na kempu i Janča Ivanová. Na freestyle kempu figuruje jako vychovatelka, fotografka a kameramanka v jedné osobě. Během celého kempu prostřednictvím fotografií a videí bude informovat širokou veřejnost (webové stránky, sociální sítě apod.) o dění na kempu. Zároveň se bude jako vychovatelka starat o dodržování pravidel kempu a mnoho dalších důležitých věcí týkajících se samotných účastníků.


Avente - tvorba www stránek